Už to děláme dlouho a pořád nás to baví.


Firma byla založena v únoru roku 1998 se záměrem vyrábět a dodávat ucelený sortiment příslušenství pro výstavbu v telekomunikacích s důrazem na rychlost, pružnost a kvalitu odvedené práce. Od samého počátku dodáváme naše výrobky firmám které se zabývají výrobou a výstavbou telekomunikačních technologií jako jsou:
Alcatel- Lucent Czech s.r.o., RWE a.s., Alcoma s.r.o., České Radiokomunikace a.s., Siemens s.r.o., Vegacom a.s., TransgasNet a.s., Telefónica O2, Complus CZ a.s., ap. 
Postupně jsme naší činnost rozšířili o montáže telekomunikační techniky od montáží Radioreléových tras pro ČRa a Radiomobil přes montáže PDH a SDH technologií Lucent až po montáže DWDM technologie Lucent pro Telefónica O2, ČRa, ČD-Telematika a.s.

Důkladná znalost technologií, požadavků na jejich instalace, používaných materiálů a zkušenosti s konstrukcí a výrobou nejrůznějších elektromechanických dílů nám dává možnost spolehlivě uspokojovat požadavky našich zákazníků.

V současné době vyrábíme široký sortiment běžně používaných, ale i speciálních výrobků, které si mohou naši odběratelé objednat z našeho skladu. Nebo si u nás nechat navrhnout a vyrobit požadovaný výrobek na zakázku. Ve výrobě spolupracujeme s celou řadou strojírenských podniků a vzhledem k dlouhodobé spolupráci a vlastní výrobní a montážní kapacitě jsme schopni plnit i velmi krátké termíny. Naše základní snaha je, aby se na nás naši zákazníci obraceli opakovaně, to znamená, že usilujeme o jejich spokojenost a důvěru.